fbpx

O Nas / czyli Studio, Detailing, Ludzie i Maszyny

POZNAJ ZAŁOŻYCIELI STUDIA OLICARS AUTO DETAILING I ODKRYJ ICH SILNĄ PASJĘ DO MOTORYZACJI

detailerzy z OliCars Auto Detailing Legnica

STUDIO OLICARS AUTO DETAILING LEGNICA

ZAŁOŻYCIELAMI STUDIA OLICARS AUTO DETAILING LEGNICA SĄ

Krzysztof Kobiak, wykonawca ogromnej liczby projektów z zakresu auto i moto detailingu, prawdziwy pasjonat motoryzacji i jakościowego podejścia do obsługi Klienta.

Katarzyna Kobiak-Tadla, która swoją wytrwałością, spokojem i pomocą niejednokrotnie wspiera cały zespół.

Autodetailing jest jedną z tych form działalności, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu i zamiłowania do tego co się robi. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy mają dokładnie te wszystkie cechy.

Nasze Studio

OLICARS JEST NAJDŁUŻEJ DZIAŁAJĄCYM STUDIEM DETAILINGOWYM W OKOLICY MIASTA LEGNICA. OFERUJEMY NAJWYŻSZEJ KLASY USŁUGI ZAAWANSOWANEJ I WYSOCE PROFESJONALNEJ PIELĘGNACJI SAMOCHODÓW I MOTOCYKLI.

Studio OliCars w zamyśle jest wielką rodziną i grupą przyjaciół, o tym właśnie charakterze świadczy nawet sama nazwa wywodząca się od syna Oliwiera.

Każdy klient dołączając do tej rodziny, najczęściej dowiaduje się o naszej działalności z polecenia, od zadowolonych klientów studia OliCars. Być może Ty również dowiedziałeś się o nas od znajomych lub przyjaciół, ponieważ większość właścicieli swoich wymarzonych samochodów trafia do nas właśnie z polecenia.

Jako pasjonaci wciąż pogłębiamy naszą wiedzę aby zawsze być na bieżąco i móc zaoferować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Oferujemy usługi, które zwykle są bardzo czasochłonne i żmudne, wymagają dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnym sprzęcie.
A po godzinach tłoczymy benzynę w naszej krwi 😉

studio-pielegnacji-samochodow-olicars

Studio OliCars
Auto Detailing
Legnica

Obecnie Ekipa składa się z Krzysztofa, Kasi, Oliwiera ;), Łukasza, Patrycji, Dawida, Piotrka, Macieja, Wojtka i Artura. Osób, które doskonalą się od lat w tym co robią na co dzień (no oprócz Oliwiera 😉 on jest jeszcze zbyt młody, ale jego pomysły również brane są pod uwagę – w końcu OliCars to RODZINA

Krzysztof Kobiak

Krzysztof Kobiak

Założyciel studia, wykonawca wielu projektów z zakresu auto i moto detailingu, prawdziwy pasjonat motoryzacji.
Katarzyna Kobiak-Tadla

Katarzyna Kobiak-Tadla

Założyciel studia, która swoją wytrwałością, spokojem i pomocą niejednokrotnie wspiera cały zespół.
Artur Tadla

Artur Tadla

Specjalista. Pasjonat motoryzacji, profesjonalista z zakresu auto detailingu, tworzący prawie od samego początku OliCars, pradziwwa skarbnica wiedzy
Skontaktuj się z nami
Dołącz do naszych zadowolonych Klientów

    Scroll to top