fbpx

Czym jest detailing

I DLACZEGO WARTO?

DETAILING - dlaczego warto?

Autodetailing w naszym wykonaniu to kompleksowe usługi o najwyższym standardzie. Specjalizujemy się w wysoce efektywnej renowacji lakieru, na którą składają się zarówno polerowanie lakieru, jak i pokrywanie lakieru specjalistycznymi powłokami nabłyszczającymi i ochronnymi – tradycyjnymi woskami oraz najnowocześniejszymi powłokami ceramicznymi lub zabezpieczenie poprzez oklejenie auta bezbarwną folią ochronną PPF.

Przeprowadzamy również gruntowne czyszczenie i odżywienie elementów wnętrza samochodu, w tym czyszczenie tapicerki skórzanej oraz materiałowej, jak również ozonowanie wnętrza pojazdu. Na życzenie klienta, przywracamy blask również innym elementom auta: felgom, reflektorom itp. Jest to swoisty „samochodowy lifting”, ponieważ jego celem jest najczęściej usunięcie śladów eksploatacji auta, a więc jego odmłodzenie, lub zachowanie “salonowego” wyglądu na dłuższy czas.

Coraz częściej detailing stosowany jest także w nowych samochodach, gdyż dzięki specjalnym ceramicznym powłokom ochronnym, auto dłużej zachowuje swój perfekcyjny wygląd. Dostęp do topowych powłok możliwy jest tylko w akredytowanych studiach detailingowych legitymujących się potwierdzonym doświadczeniem w zakresie wykorzystania powłok ceramicznych.

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność zwiększa wartość rynkową.

Czym jest auto detailing?
Auto detailing jest procesem kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych, motocykli oraz samolotów lub ich elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od 4 godzin do 6 dni.

Spośród kilku usług, które świadczymy, możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom i charakterowi Twojego auta. Posiadamy ofertę skierowaną do aut nowych i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia i wnętrza auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ NAM SWÓJ SAMOCHÓD CZY MOTOCYKL ABYŚMY TO WŁAŚNIE MY PRZEPROWADZILI ZABIEGI AUTO DETAILINGU?

Cel naszej pracy jest zawsze jeden: aby powierzone nam auto, wyjechało od nas jak z salonu: ze lśniącym i gładkim lakierem, perfekcyjnymi detalami oraz pachnącym świeżością wnętrzem.
A decydując się na aplikację powłoki ceramicznej lub oklejenia folią ochronną - dodatkowo zabezpieczone na długie lata

Zapewniamy Państwu:

  • bezpłatną diagnozę stanu auta, ponieważ doradzamy jaki zakres usług jest konieczny, by przywrócić jego blask
  • długotrwałe zabezpieczenie lakieru, detali oraz wnętrza pojazdu, dzięki któremu auto przez długi czas zachowa blask oraz ułatwi pielęgnację (dobrze zabezpieczony samochód dłużej pozostanie czysty, a brud nie będzie mocno przywierał i jego pielęgnacja będzie dużo łatwiejsza, przyjemniejsza i szybsza)
  • przywrócenie blasku i głębi koloru lakieru oraz nadanie mu szklistości
  • fantastyczny efekt wizualny, podkreślający wyjątkowość samochodu, dający satysfakcję z jego stanu i wyglądu
  • specjalne przygotowanie auta, na które składają się wieloetapowe procesy i zabiegi czyszczenia i mycia
  • usunięcie niedoskonałości na lakierze (rys)
  • pewność, że efekt będzie trwały a nie jedynie zamaskowany
  • profesjonalne zabezpieczenie przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi lub chemią
  • samochody pielęgnowane przez profesjonalnych detailerów mogą wyglądać jak nowe przez długi okres eksploatacji
Scroll to top