fbpx

Czym jest detailing

I DLACZEGO WARTO?

DETAILING - dlaczego warto?

Co to jest detailing?

to kompleksowe usługi pielęgnacji aut o najwyższym standardzie. OliCars Auto Detailing specjalizuje się w wysoce efektywnej renowacji lakieru, na którą składają się zarówno polerowanie lakieru, jak i pokrywanie lakieru specjalistycznymi powłokami nabłyszczającymi i ochronnymi – tradycyjnymi woskami oraz najnowocześniejszymi powłokami ceramicznymi lub zabezpieczenie poprzez oklejenie auta bezbarwną folią ochronną PPF.

Detailing to również gruntowne czyszczenie i odżywienie elementów wnętrza samochodu, w tym czyszczenie tapicerki skórzanej oraz pranie tapicerki materiałowej, jak również ozonowanie wnętrza pojazdu. Na życzenie klienta, przywracamy blask również innym elementom auta: felgom, reflektorom itp. Jest to swoisty „samochodowy lifting”, ponieważ jego celem jest najczęściej usunięcie śladów eksploatacji auta, a więc jego odmłodzenie, lub zachowanie “salonowego” wyglądu na dłuższy czas.

Coraz częściej detailing stosowany jest także w nowych samochodach, gdyż dzięki specjalnym ceramicznym powłokom ochronnym, auto dłużej zachowuje swój perfekcyjny wygląd. Dostęp do topowych powłok możliwy jest tylko w akredytowanych studiach detailingowych legitymujących się potwierdzonym doświadczeniem w zakresie wykorzystania powłok ceramicznych.

Auto detailing podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, przedłuża jego żywotność zwiększa wartość rynkową.

Czym jest auto detailing?

Auto detailing jest procesem kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdów samochodowych, motocykli oraz samolotów lub ich elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Na wykonanie pełnego detailingu składa się wiele drobiazgowych i złożonych etapów, a czas poświęcony na jego wykonanie pochłania, w zależności od rodzaju usługi, od 4 godzin do 6 dni.

Spośród kilku usług, które świadczymy, możesz wybrać tę, która najlepiej odpowiada potrzebom i charakterowi Twojego auta. Posiadamy ofertę skierowaną do aut nowych i używanych. Celem każdej z tych usług jest perfekcyjne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów nadwozia i wnętrza auta oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru.

Czym jest Wrapping?

Wrapping jest to oklejanie pojazdów, zmiana koloru aut, reklama na pojazdach. Wraz z rozwojem technologii do tego zakresu zaczęto zaliczać zabezpieczenie lakieru bezbarwną folią ochronną (PPF) – folia ta ma właściwości samoregenerujące.

Usługi oklejania aut oraz przyciemniania szyb również wykonujemy w OliCars Detailing Legnica

DLACZEGO WARTO POWIERZYĆ NAM SWÓJ SAMOCHÓD CZY MOTOCYKL ABYŚMY TO WŁAŚNIE MY PRZEPROWADZILI ZABIEGI AUTO DETAILINGU?

Cel naszej pracy jest zawsze jeden: aby powierzone nam auto, wyjechało od nas jak z salonu: ze lśniącym i gładkim lakierem, perfekcyjnymi detalami oraz pachnącym świeżością wnętrzem.
A decydując się na aplikację powłoki ceramicznej lub oklejenia folią ochronną - dodatkowo zabezpieczone na długie lata.
Wiele lat doświadczenia na polu profesjonalnego detailingu, tysiące aut, które zostały przez nas przygotowane, najlepsze opinie naszych Klientów oraz najwyższe standardy obsługi!

Zapewniamy Państwu:

 • indywidualne podejście do każdego Klienta i każdego samochodu

 • bezpłatną diagnozę stanu auta oraz wycenę, nasi specjaliście doradzą jaki zakres usług jest konieczny, aby przywrócić blask samochodu

 • dedykowany Opiekun Klienta OliCars

 • długotrwałe zabezpieczenie lakieru (woskowanie, powłoki ceramiczne, bezbarwne folie ochronne PPF), detali oraz wnętrza pojazdu, dzięki któremu auto przez długi czas zachowa blask, a dobrze zabezpieczony samochód dłużej pozostanie czysty, a brud nie będzie mocno przywierał i jego pielęgnacja będzie dużo łatwiejsza, przyjemniejsza i szybsza.

 • przywrócenie blasku i głębi koloru lakieru oraz nadanie mu szklistości poprzez profesjonalne polerowanie lakieru z gwarancją na to nie powstawanie tzw. hologramów po polerowaniu. OliCars jako jedyne studio w okolicy daje taką gwarancję!

 • fantastyczny efekt wizualny, podkreślający wyjątkowość samochodu, dający satysfakcję z jego stanu i wyglądu

 • bardzo szeroki zakres usług – po to abyś w jednym miejscu mógł załatwić wszystkie tematy związane z pielęgnacją i stylizacją aut
 • specjalne przygotowanie auta, na które składają się wieloetapowe procesy i zabiegi czyszczenia i mycia
 • usunięcie niedoskonałości na lakierze (rys)

 • pewność, że efekt będzie trwały a nie jedynie zamaskowany

 • profesjonalne zabezpieczenie przed uszkodzeniami i warunkami atmosferycznymi lub chemią
 • samochody pielęgnowane przez profesjonalnych detailerów mogą wyglądać jak nowe przez długi okres eksploatacji
 • wieloletnie doświadczenie najlepszych detailerów

 • pracę nie tylko jednej osoby, ale zespołu, który posiada szerokie kompetencje

 • Najwyższej klasy kosmetyki samochodowe i profesjonalna chemia – testowana przez nas samych

   

 • opieka “po detailingowa” – porady, bieżąca pielęgnacja, zestawi chemii do własnej pielęgnacji, okresowe przeglądy

Scroll to top