fbpx

Nasze usługi

- DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB.

Zespół profesjonalistów, gwarancja jakości, profesjonalny sprzęt,
najlepsze i renomowane kosmetyki, stała opieka.

To w skrócie OliCars Auto Detailing

AUTODETAILING JEST JEDNĄ Z TYCH FORM DZIAŁALNOŚCI...

…, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu i zamiłowania do tego co się robi.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy mają dokładnie te wszystkie cechy. Przede wszystkim kochamy wszystkie samochody, także te starsze i potrafimy dostrzec w nich ukryte piękno.

Najczęściej jest ono przyćmione śladami wieloletniej eksploatacji i wystarczy dołożyć starań i wysiłku, by je na powrót ukazać.

W upiększaniu aut nie mamy sobie równych, gdyż traktujemy tę pracę jak sztukę. Każdy z nas ma duże doświadczenie w renowacji poszczególnych elementów samochodów, liczone w tysiącach godzin żmudnej pracy nad przeróżnymi modelami pojazdów.

Dołożyliśmy wielu starań, by nasze studio miało wyposażenie w postaci najnowocześniejszego sprzętu i środków.

Stosujemy wyselekcjonowane najskuteczniejsze preparaty, dzięki którym nasza praca przynosi tak imponujące efekty. Autodetailing to wciąż młoda i rozwijająca się branża, dlatego śledzimy najnowsze osiągnięcia technologiczne w tym zakresie i staramy się je na bieżąco wdrażać w naszej firmie.

Cieszymy się, że już tak wielu klientów nam zaufało i powierzyło swoje auta, które dzięki nam zyskały nowe, piękniejsze oblicze.

Jest to bardzo dokładne i jednocześnie delikatne mycie nadwozia, w którym kwestią priorytetową jest zapobieganie powstaniu jakichkolwiek rys i uszkodzeń, jakie często pojawiają się po myciu samochodu w tradycyjnej myjni. W tym celu stosujemy wyłącznie delikatne i specjalistyczne kosmetyki o neutralnym pH oraz rękawice i ścierki z mikrofibry chroniące strukturę lakieru przed mikrouszkodzeniami. Podczas mycia wykorzystujemy system „dwóch wiader” ze specjalnym separatorem brudu, a także demineralizowaną wodę pod wysokim ciśnieniem do spłukiwania oraz sprężone powietrze do precyzyjnego osuszania karoserii.

Usługa dotyczy zarówno samochodów używanych jak i nowych, w których lakier nosi wyraźne ślady eksploatacji oraz posiada uszkodzenia w postaci rys, smug, mikroodprysków i osadów drogowych. Usuwanie tych defektów jest wieloetapowe, trwa od kilku do kilkunastu godzin. Prace rozpoczynamy od dokładnego czyszczenia lakieru oraz jego pomiaru pod względem jego grubości i struktury. Następnie dobieramy odpowiednie specjalistyczne pasty polerskie, którymi usuwamy wszelkie uszkodzenia, przy minimalnym ścieraniu samego lakieru. Efektem prac jest idealnie gładki, lśniący i wyraźnie odnowiony lakier.

Zabezpieczenie lakieru specjalnymi powłokami ochronnymi kwarcowymi i ceramicznymi zalecane jest w przypadku aut poddanych renowacji lakieru oraz nowych. Powłoki te chronią lakier przed wnikaniem brudu, zapobiegają mikrouszkodzeniom, ułatwiają mycie auta, a także zapewniają mu niezwykły blask i głębię koloru nawet przez kilka lat. Usługę zabezpieczania lakieru realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych środków, do których należą: naturalne lub syntetyczne woski, powłoki kwarcowe oraz powłoki ceramiczne jak i kompozyty.

Felgi są najbardziej narażonym na zabrudzenia i uszkodzenia elementem samochodu. Ich czyszczenie wymaga dużego wysiłku, zaś efekt nie zawsze jest zadowalający. Usługa zabezpieczania felg polega na pokryciu ich powłoką ceramiczną lub woskiem, która zapobiega wnikaniu w głąb powierzchni felg brudu w postaci błota, smoły czy pyłu z klocków hamulcowych. Dzięki takiej powłoce późniejsze usuwanie wszelkich zanieczyszczeń jest proste i nie skutkuje powstawaniu uszkodzeń mechanicznych. Dodatkowo powłoka zapewnia felgom długotrwały połysk.

Usługa polega na nałożeniu na szybę specjalnej powłoki hydrofobowej, dzięki której cząsteczki wody są na tyle skutecznie odpychane, że podczas deszczu nie jest konieczne używanie wycieraczek. Ta inteligenta powłoka podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy podczas trudnych warunków atmosferycznych, także w nocy. Dodatkowo zapobiega także przywieraniu do szyby brudu i znacznie ułatwia jej mycie. Najczęściej pokrycie powłoką hydrofobową dotyczy szyby przedniej samochodu, lecz na życzenie klienta możemy nią pokryć także pozostałe szyby.

Materiałowe i winylowe dachy cabrio wymagają szczególnej uwagi, ponieważ nieustannie narażone są na działanie różnych warunków atmosferycznych, które wpływają na ich wygląd i trwałość. Nasza usługa obejmuje zarówno profesjonalne czyszczenie dachów, jak i ich impregnację. Specjalna metoda zabezpieczenia dachów cabrio chroni je przed wnikaniem wody i brudu, dzięki czemu dach lepiej odprowadza wodę, dłużej pozostaje czysty, jest również bardziej odporny na blaknięcie i odbarwianie. Efekt zabezpieczenia dachu widoczny jest przez co najmniej kilka miesięcy.

Pranie tapicerki jest elementem kompleksowego detailingu wnętrza, lecz może być także wykonane jako oddzielna usługa. Po dokładnym odkurzeniu tapicerki, jest ona poddawana specjalnemu czyszczeniu ekstrakcyjnemu. Polega ono na naniesieniu na tapicerkę środka czyszczącego przy pomocy specjalnego urządzenia, a potem na odessaniu go wraz z brudem. Dzięki temu z foteli oraz innych elementów pokrytych tapicerką, można usunąć brud nawet z najgłębszych warstw. Przy pomocy tej metody usunięty zostaje kurz, roztocza, plamy wszelkiego pochodzenia oraz nieprzyjemny zapach.

Usługę czyszczenia skóry we wnętrzu auta wykonujemy zawsze po dopasowaniu odpowiednich preparatów do gatunku skóry oraz stopnia jej zabrudzenia. Wykorzystujemy wyłącznie delikatne i sprawdzone kosmetyki wiodących producentów. Po usunięciu nimi zabrudzeń, nakładamy na skórę specjalny preparat konserwujący, który tworząc niewidzialną powłokę ochronną, zapobiega wnikaniu brudu wewnątrz skóry, chroni ją przed wycieraniem oraz odbarwianiem, oraz odżywia ją. W efekcie naszych prac, skóra jest jak nowa: zachwyca czystością i miękkością.

Nieprzyjemny zapach w samochodzie może mieć różne źródło, choć najczęściej związany jest z paleniem tytoniu we wnętrzu auta, częstym przewożeniem zwierząt, rozwinięciem się pleśni i grzybów w systemie wentylacji pojazdu lub po prostu wieloletnią eksploatacją samochodu. Ozonowanie jest obecnie najskuteczniejszą metodą trwałego usunięcia wszelkich tego typu zapachów. Usługa polega na użyciu wewnątrz auta przez kilkadziesiąt minut nowoczesnej aparatury wytwarzającej ozon. W efekcie usunięte zostają nie tylko brzydkie zapachy, lecz również groźne dla zdrowia bakterie, pleśnie i wirusy.

Każda osoba, dbająca o swoje auto, powinna wiedzieć, jak ważne jest dbanie o prawidłowe oświetlenie samochodu. Właśnie z tego powodu, warto się zastanowić nad skorzystaniem z takich usług, jak renowacja reflektorów. W naszej firmie, mają Państwo szansę na kompleksową ochronę oświetlenia pojazdów. Jesteśmy firmą o rozległym doświadczeniu i bogatym port folio. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, by nasze usługi jak najbardziej dopasować do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wielbiciele jednośladów bardzo starają się dbać o swoje pojazdy. Wychodząc naprzeciw im potrzebom, stworzyliśmy specjalną usługę o nazwie detailing motocykli, polegającej na kompleksowym oczyszczeniu Państwa jednośladów. Działania takie, wykonywane przez naszych doskonałych, doświadczonych specjalistów, pozwalają nie tylko na poprawę wyglądu motocykla, ale przede wszystkim zwiększają jego żywotność. Szeroka ilość projektów, jakie już zrealizowaliśmy sprawia, że zyskaliśmy zaufanie wielu klientów i przywróciliśmy dawny blask wielu wspaniałym pojazdom.

Opinie Klientów

Zadowolenie klienta stanowi
Najwyższą wartość
Auto wyczyszczone tak, że jak mój mąż po powrocie z delegacji je zobaczył, to zapytał co przeskrobałam. Polecam ten salon wszystkim żoną
olicars-detailing

Mariola Skowrońska

Klient OliCars
Najwyższa jakość i ceny bardzo dobre. 10-letnia Mazda 3 po delikatnym odświeżeniu z zewnątrz wygląda niemal jak z salonu. W przyszłości na pewno odwiedzę ponownie.
olicars-detailing

Tomasz Turków

Klient OliCars
Polski Fiat 125p 1976 rok – myślę, że żaden tak błyszczący nigdy nie wyjechał z fabryki na Żeraniu jak po zabiegu w Olicars. Świetnie.
olicars-detailing

Mateusz Kubranowicz

Klient OliCars
Scroll to top