Ponad

10

lat doświadczenia

Jesteśmy dumni z tego, że możemy ciągle doskonalić się i poszerzać naszą ofertę

OliCars to nie tylko detailing, oklejanie samochodów i motocykli, ale i tuning...

Oddając do nas swoje auto lub motocykl możesz umówić się na mycie detailingowe, a po ocenie lakieru to zdecydować się na polerowanie lakieru. Jak już Twoje auto będzie błyszczeć jak z salonu to zaaplikujemy na nie ochronną powłokę ceramiczną lub bezbarwną folię ochronną. A gdy będziesz chciał spersonalizować swoje auto to zaproponujemy pakiety stylistyczne Maxtone, felgi, podniesienie mocy, wymianę zawieszenia i wiele innych.

Poniżej opis tylko wybranych usług.

nie szukaj dłużej....
bo już ZNALAZŁEŚ!

Skontaktuj się z naszym opiekunem Klienta i dokonaj DARMOWEJ wyceny.

Kontakt

AUTODETAILING JEST JEDNĄ Z TYCH FORM DZIAŁALNOŚCI...

…, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu i zamiłowania do tego co się robi.

OliCars Auto Detailing tworzą ludzie, którzy mają dokładnie te wszystkie cechy. Przede wszystkim kochamy wszystkie samochody, także te starsze i potrafimy dostrzec w nich ukryte piękno.

Najczęściej jest ono przyćmione śladami wieloletniej eksploatacji i wystarczy dołożyć starań i wysiłku, by je na powrót ukazać.

W upiększaniu aut nie mamy sobie równych, gdyż traktujemy tę pracę jak sztukę. Każdy z nas ma duże doświadczenie w renowacji poszczególnych elementów samochodów, liczone w tysiącach godzin żmudnej pracy nad przeróżnymi modelami pojazdów.

Dołożyliśmy wielu starań, by nasze studio miało wyposażenie w postaci najnowocześniejszego sprzętu i środków.

Stosujemy wyselekcjonowane najskuteczniejsze preparaty, dzięki którym nasza praca przynosi tak imponujące efekty. Autodetailing to wciąż młoda i rozwijająca się branża, dlatego śledzimy najnowsze osiągnięcia technologiczne w tym zakresie i staramy się je na bieżąco wdrażać w naszej firmie.

Cieszymy się, że już tak wielu klientów nam zaufało i powierzyło swoje auta, które dzięki nam zyskały nowe, piękniejsze oblicze.

ZOBACZ JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE

poznaj przykłady naszych realizacji

Zapoznaj się z opisem usług, które oferujemy w naszym Centrum Detailingu i Tuningu w Legnicy

Jest to bardzo dokładne i jednocześnie delikatne mycie nadwozia, w którym kwestią priorytetową jest zapobieganie powstaniu jakichkolwiek rys i uszkodzeń, jakie często pojawiają się po myciu samochodu w tradycyjnej myjni. W tym celu stosujemy wyłącznie delikatne i specjalistyczne kosmetyki o neutralnym pH oraz rękawice i mikrofibry chroniące strukturę lakieru przed mikrouszkodzeniami. Podczas mycia wykorzystujemy system „dwóch wiader” ze specjalnym separatorem brudu, a także demineralizowaną wodę pod wysokim ciśnieniem do spłukiwania oraz sprężone powietrze do precyzyjnego osuszania karoserii, aby minimalizować możliwość powstawiania rys.
Mycie detailingowe w OlICars stanowi podstawową usługę, która jest dopiero wstępem do świata pielęgnacji aut. Kolejnym krokiem jest polerowanie lakieru
oraz zabezpieczenie lakieru powłoką ceramiczną
Natomiast, jeśli zależy Tobie na najlepszej ochronie lakieru Twojego samochodu, to polecamy ochronę bezbarwną folią ochronną PPF

Usługa dotyczy zarówno samochodów używanych jak i nowych, w których lakier nosi wyraźne ślady eksploatacji oraz posiada uszkodzenia w postaci rys, smug, mikroodprysków i osadów drogowych. Usuwanie tych defektów jest wieloetapowe, trwa od kilku do kilkunastu godzin. Prace rozpoczynamy od dokładnego czyszczenia lakieru oraz jego pomiaru pod względem jego grubości i struktury. Następnie dobieramy odpowiednie specjalistyczne pasty i pady polerskie, którymi usuwamy uszkodzenia, przy minimalnym ścieraniu samego lakieru. Efektem prac jest idealnie gładki, lśniący i wyraźnie odnowiony lakier. Naszą ofertę można podzielić na polerowanie jednoetapowe (tzw. onestep) – dzięki któremu usuwamy ok 50% mikrorys, dwuetapowe polerowanie – 70%-80%, oraz wieloetapowe – do 95% mikrorys, cechujące się też wydobyciem największego blasku i głębi polerowanego lakieru.

Więcej informacji o polerowaniu lakieru w OliCars

Po wykonanej polerce lakieru zostaje on przez nas zabezpieczony poprzez woskowanie, aplikację powłoki ceramicznej lub oklejenie auta bezbarwną folią ochronną.

Zabezpieczenie lakieru specjalnymi ceramicznymi powłokami ochronnymi zalecane jest w przypadku aut poddanych polerowaniu lakieru oraz nowych. Powłoki te chronią lakier przed wnikaniem brudu, zwiększają odporność na powstawanie mikrorys, ułatwiają mycie auta, a także zapewniają mu niezwykły blask i głębię koloru nawet przez kilka lat. Jako jedyne studio detailingowe w Legnicy, Lubinie, Wałbrzychu, Wrocławiu, Polkowicach, Jaworze, Złotoryi, Świdnicy, Chojnownie posiadamy akredytację (czyli uprawnienie do stosowania najlepszych powłok ceramicznych) min. DELIXIRUM Platinium czy Fireball.
W ofercie mamy również powłoki innych znanych marek, np. Gtechniq.
Jeśli chcesz ochronić lakier swojego samochodu dzięki powłoce ceramicznej, zwróć się do naszych specjalistów, którzy chętnie pomogą w dobrze. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Usługę zabezpieczania lakieru realizujemy przy użyciu najnowocześniejszych środków, do których należą: naturalne lub syntetyczne woski, powłoki kwarcowe oraz powłoki ceramiczne i kompozyty oraz oklejamy auta bezbarwną folią ochronną (PPF).

Zapraszamy do skorzystania z usługi: przyciemnianie szyb.
Oferujemy zarówno przyciemnianie i oklejanie szyb samochodowych jak i szyb okiennych oraz szyb w drzwiach, mieszkaniach, biurach.

Wybierając przyciemnienie szyb w OliCars Legnica, możesz wybrać różny stopień przyciemnienia oraz jakość folii. W naszej ofercie znajdują się również folie ceramiczne zwiększające komfort cieplny.

Zapraszamy na profesjonalne przyciemnienie szyb

Oklejanie auta bezbarwną folią ochronną (PPF – Paint Protection Film) to obecnie najskuteczniejsza forma ochrony lakieru. Folia ma szereg specyficznych właściwości.. od ochrony mechanicznej, przez właściwości hydrofobowe oraz samoregenerujące. Zachęcam do zapoznania się z naszym filmem, oraz do kontaktu z naszymi specjalistami, w celu odpowiedzi na pytania jak i rezerwację terminu.

OliCars Detailing Legnica oferuje również oklejanie samochodów folią kolorową – czyli zmianę koloru aut

Wśród oferty OliCars Auto Detailing Legnica znaleźć można nie tylko przyciemnienie szyb, oklejanie lamp czy ich przyciemnianie, oraz oklejanie aut bezbarwną folią ochronną.. oferujemy naszym Klientom również oklejanie aut folią kolorową czyli zmianę koloru aut jak również reklamę na pojazdach.
W związku z niestandardowym zabiegiem (zakres oklejenia auta, kolor, rodzaj folii) prosimy o kontakt

Czym jest dechroming? oklejanie chromu, oklejanie listew przyszybowych, relingów, klamek – usługa wykonywana folią kolorową, zazwyczaj w kolorze czarnego połysku. Na celu jest podniesienie walorów estetycznych samochodu, oraz ochrona tych elementów, jak również często ratowanie zniszczonych elementów. De-chroming cena? – w związku z mnogością elementów, rozmiarów i różnic, zawsze ta usługa wyceniana jest przez nas indywidualnie.

Jak wygląda efekt dechromingu?

Usługa polega na nałożeniu na szybę specjalnej powłoki hydrofobowej, dzięki której cząsteczki wody są na tyle skutecznie odpychane, że podczas deszczu nie jest konieczne używanie wycieraczek. Ta inteligenta powłoka podnosi komfort i bezpieczeństwo jazdy podczas trudnych warunków atmosferycznych, także w nocy. Dodatkowo zapobiega także przywieraniu do szyby brudu i znacznie ułatwia jej mycie. Najczęściej pokrycie powłoką hydrofobową dotyczy szyby przedniej samochodu, lecz na życzenie klienta możemy nią pokryć także pozostałe szyby.

Oprócz powłok hydrofobowych na szyby, oferujemy również w naszym studio w Legnicy przyciemnianie szyb samochodowych i oklejanie szyb okiennych

Nieprzyjemny zapach w samochodzie może mieć różne źródło, choć najczęściej związany jest z paleniem tytoniu we wnętrzu auta, częstym przewożeniem zwierząt, rozwinięciem się pleśni i grzybów w systemie wentylacji pojazdu lub po prostu wieloletnią eksploatacją samochodu. Ozonowanie jest obecnie najskuteczniejszą metodą trwałego usunięcia wszelkich tego typu zapachów. Usługa polega na użyciu wewnątrz auta przez kilkanaście – kilkadziesiąt minut nowoczesnej aparatury wytwarzającej ozon. W efekcie usunięte zostają nie tylko brzydkie zapachy, lecz również groźne dla zdrowia bakterie, pleśnie i wirusy.

Ozonowanie, a COVID-19

Jeśli chcesz pozbyć się wirusów i nieprzyjemnych zapachów z wnętrza samochodu to mamy dla Ciebie odpowiednią usługę!
Ozonowanie to sposób przeprowadzenia dezynfekcji bez użycia środków chemicznych gdzie czynnikiem biobójczym jest ozon, gaz o silnych właściwościach utleniających.
Cykliczne ozonowanie pojazdów komunikacji skutecznie zmniejsza ryzyko zarażenia koronawirusem i wirusem grypy.

Pranie tapicerki jest elementem kompleksowego detailingu wnętrza, lecz może być także wykonane jako oddzielna usługa. Po dokładnym odkurzeniu tapicerki, jest ona poddawana specjalnemu czyszczeniu ekstrakcyjnemu. Polega ono na naniesieniu na tapicerkę środka czyszczącego przy pomocy specjalnego urządzenia, a potem na odessaniu go wraz z brudem. Dzięki temu z foteli oraz innych elementów pokrytych tapicerką, można usunąć brud nawet z najgłębszych warstw. Przy pomocy tej metody usunięty zostaje kurz, roztocza, plamy wszelkiego pochodzenia oraz nieprzyjemny zapach.

Dla osób korzystających z usługi prania tapicerki proponujemy również impregnację tapicerki oraz ozonowanie wnętrza

Usługę czyszczenia skóry we wnętrzu auta wykonujemy zawsze po dopasowaniu odpowiednich preparatów do gatunku skóry oraz stopnia jej zabrudzenia. Wykorzystujemy wyłącznie delikatne i sprawdzone kosmetyki wiodących producentów. Po usunięciu nimi zabrudzeń, nakładamy na skórę specjalny preparat odżywiająco – konserwujący, który tworząc niewidzialną powłokę ochronną, zapobiega wnikaniu brudu wewnątrz skóry, chroni ją przed wycieraniem oraz odbarwianiem, oraz odżywia ją. W efekcie naszych prac, skóra jest jak nowa: zachwyca czystością i miękkością.

Dla osób korzystających z usługi czyszczenia tapicerki skórzanej proponujemy również usługę “Anty-jeansjak również ozonowanie wnętrza pojazdu

Problemem jasnej tapicerki jest głównie “łapanie” koloru z jeansów.

W ramach czyszczenia tapicerki oferujemy usługę zabezpieczenie powierzchni tapicerki specjalnymi preparatami zmniejszającymi przyjmowanie koloru z jeansów.

W ofercie pielęgnacji tapicerki w naszym studio detailingowym znajduje się również odżywienie tapicerki skórzanej oraz impregnacja tapicerki materiałowej (aby nie wchłaniała wody i brudu).

Dzięki OliCars możesz kompleksowo zadbać o swoje auto 🙂

Każda osoba, dbająca o swoje auto, powinna wiedzieć, jak ważne jest dbanie o prawidłowe oświetlenie samochodu. Właśnie z tego powodu, warto się zastanowić nad skorzystaniem z takich usług, jak renowacja reflektorów czy inaczej zwane polerowanie lamp. W naszej firmie, mają Państwo szansę na kompleksową ochronę oświetlenia pojazdów. Jesteśmy firmą o rozległym doświadczeniu i bogatym portfolio. Wszystkie zamówienia traktujemy indywidualnie, by nasze usługi jak najbardziej dopasować do Państwa potrzeb.

Dla klientów korzystających z polerowania reflektorów proponujemy również usługi oklejania lamp folią ochronną oraz przyciemnianie lamp

Jeśli masz nowe auto, to warto zabezpieczyć elementy najbardziej narażone na uszkodzenia, takie jak lampy poprzez oklejenie ich bezbarwną folią ochronną PPF – folia nie dość że ochrania przed fizycznymi uszkodzeniami to jeszcze posiada właściwości samoregenerujące powłokę oraz hydrofobowe – zapewniające zrzut wody.

Dla tych naszych Klientów, którzy chcą zmienić wygląd swojego auta, mamy w ofercie przyciemnienie lamp (również folią ochronną).

Jeśli chcesz okleić całe auto folią ochronną lub zmienić jego kolor – zapraszamy do kontaktu

Chcesz poprawić wygląd swojego samochodu przez przyciemnienie lamp w samochodzie Zastanawiasz się jak zabezpieczyć lampy w samochodzie? Nie wiesz która folia będzie najlepsza? Szukasz możliwości przyciemnienia lamp w Legnicy, Lubinie, Wałbrzychu, Bolesławcu, Jaworze, Złotoryi, Chojnowie, Świdnicy, Jeleniej Górze, a może we Wrocławiu? Kontakt z OliCars będzie najlepszą opcją, pomożemy dobrać najlepszy produkt i profesjonalnie go zaaplikujemy.

Poszukujesz firmy, która oklei Twoje auto? Dobrze trafiłeś.

Mamy bogate doświadczenie w oklejaniu samochodów, łodzi i innych pojazdów.
Współpracujemy z grafikami, którzy przygotują dla Ciebie projekt (jeśli takowego nie posiadasz), a drukarnia przygotuje wydruk w wysokiej jakości.

Specjaliści z OliCars detailing okleją Twoje auto!

Materiałowe i winylowe dachy cabrio wymagają szczególnej uwagi, ponieważ nieustannie narażone są na działanie różnych warunków atmosferycznych, które wpływają na ich wygląd i trwałość. Nasza usługa obejmuje zarówno profesjonalne czyszczenie dachów, jak i impregnację dachów cabrio. Specjalna metoda zabezpieczenia dachów cabrio chroni je przed wnikaniem wody i brudu, dzięki czemu dach lepiej odprowadza wodę, dłużej pozostaje czysty, jest również bardziej odporny na blaknięcie i odbarwianie. Efekt zabezpieczenia dachu widoczny jest przez co najmniej kilka miesięcy.

Wielbiciele jednośladów bardzo starają się dbać o swoje pojazdy. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, stworzyliśmy specjalną usługę o nazwie detailing motocykli, polegającej na kompleksowym oczyszczeniu Państwa motocykli. Działania takie, wykonywane przez naszych doskonałych, doświadczonych specjalistów, pozwalają nie tylko na poprawę wyglądu motocykla, ale przede wszystkim zwiększają jego żywotność. Szeroka ilość projektów, jakie już zrealizowaliśmy sprawia, że zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Znakomita większość ekipy OliCars posiada prawo jazdy kategorii A, oraz swoje motocykle – tak więc wiemy jak o nie zadbać.
Szukasz miejsca w Legnicy, Lubinie, Jaworze, Złotoryi, Chojnowie, gdzie ktoś dobrze zadba o Twój motocykl? Zgłoś się na detailing do OliCars

Felgi są najbardziej narażonym na zabrudzenia i uszkodzenia elementem samochodu. Ich czyszczenie wymaga dużego wysiłku, zaś efekt nie zawsze jest zadowalający. Usługa zabezpieczania felg polega na pokryciu ich powłoką ceramiczną lub woskiem, która zapobiega wnikaniu w głąb powierzchni felg brudu w postaci błota, smoły czy pyłu z klocków hamulcowych. Dzięki takiej powłoce późniejsze usuwanie wszelkich zanieczyszczeń jest proste i dużo szybsze. Dodatkowo powłoka zapewnia felgom długotrwały połysk.

Renowacja felg różnych rozmiarów

Oklejanie dachu w samochodzie, na kolor czarny, inny dowolny, carbon, oraz folią ochronną (zarówno bezbarwną jak i czarną)

Specjalnie dla klientów oczekujących usług w domach lub firmach uruchomiliśmy markę Film Solutions – Centrum folii okiennych w Legnicy

 

Opinie o OliCars mówią same za siebie

Zapraszamy do zapoznania się z resztą opinii na nasz temat. Klienci doceniają efekty naszej pracy, doświadczenie i podejście do nich! Zależy Tobie na najlepszej obsłudze to musimy się poznać, umów się już dziś na darmową wycenę.

Na podstawie 152 opinii

Facebook

Na podstawie 288 opinii

Google Maps

Na podstawie 17 opinii

Dobrymechanik