Studio olicars auto detailing

Autodetailing jest jedną z tych form działalności, które wymagają nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale także talentu i zamiłowania do tego co się robi. Naszą firmę tworzą ludzie, którzy mają dokładnie te wszystkie cechy.

Założycielem studia OliCars auto detailing Legnica są

Krzysztof Kobiak, wykonawca setek projektów z zakresu auto i moto detailingu, prawdziwy pasjonat motoryzacji.

Katarzyna Kobiak-Tadla, która swoją wytrwałością i pomocą niejednokrotnie wspiera cały zespół.

Studio w zamyśle jest wielką rodziną i grupą przyjaciół, o tym właśnie charakterze świadczy nawet sama nazwa wywodząca się od syna Oliwiera.

Każdy klient dołączając do tej rodziny, najczęściej dowiaduje się o naszej działalności z polecenia, od zadowolonych klientów studia OliCars. Być może Ty również dowiedziałeś się o nas od znajomych lub przyjaciół, ponieważ większość właścicieli swoich wymarzonych samochodów trafia do nas właśnie z polecenia.

Jako pasjonaci wciąż pogłębiamy naszą wiedzę aby zawsze być na bieżąco i móc zaoferować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Oferujemy usługi, które zwykle są bardzo czasochłonne i żmudne, wymagają dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnym sprzęcie.

OliCars jest najdłużej działającym studiem detailingowym w  okolicy miasta Legnica. oferujemy najwyższej klasy usługi zaawansowanej i wysoce profesjonalnej pielęgnacji samochodów i motocykli.

Zapewniamy:

olicars-detailing

Krzysztof Kobiak

Wykonawca setek projektów z zakresu auto i moto detailingu, prawdziwy pasjonat motoryzacji.

Zapraszam serdecznie

Katarzyna Kobiak-Tadla

która swoją wytrwałością i pomocą niejednokrotnie wspiera cały zespół.

Artur Tadla

Pasjonat motoryzacji, profesjonalista z zakresu auto detailingu.